Заробіток №1

Заробіток №1

Sape — найбільша біржа посилань до якої приймаються україномовні сайти.

Біржа посилань — автоматична система, що дозволяє розміщувати власні посилання на інших сайтах, звісно за гроші.

Як заробляти на SAPE.

У Вас є свій сайт і Ви вирішили з його допомогою заробити. Реєструємося в sape.ru додаємо сайт, встановлюємо ціни, встановлюємо код, відправляємо сайт на модерацію до служби підтримки. Чекаємо. Виводимо гроші, капаючі кожен день з сайту. Це якщо дуже коротко. Детальніше можете дізнатися прочитавши всю сторінку, або запитати у коментарях.

Як заробити в sape.ru з нуля.

Реєструємо домен, реєструємо хостинг, встановлюємо домен на хостинг, створюємо сайт, розкручуємо сайт, піднімаємо ТІЦ сайту, реєструємося в sape.ru і подальші дії Ви вже знаєте.

Як заробляти в sape з нуля й без вкладень.

Такий варіант теж можливий, але ми не рекомендуємо і бо він дуже трудомісткий та малоефективний. Ви можете зареєструватися на безкоштовному хостингу, отримавши домен третього рівня, самостійно або з допомогою конструкторів створити сайт, самі собі написати купу контенту на сайт. Заробити ТІЦ сайту безкоштовних посилань і продавати вже посилання з сайту. Цей спосіб трудомісткий і прибуток від нього не високий!

Cкільки можна заробити в SAPE

Ліміту заробітку в sape немає, хочеш заробляти 1000 рублів в день – заробляй, хочеш мільйон – легко. Було б у Вас стільки сайтів.

Скільки можна заробити, залежить від ряду факторів:
– від кількості сайтів, які ви підключили до sape;
– від ТІЦ сайтів, трохи меншою мірою від PR;
– від кількості сторінок другого і третього рівня на сайті;
– від кількості зовнішніх посилань на сторінках;
– від кількості проданих посилань зі сторінки;
– від параметра “якість сайту”.

Зрозуміло, що чим більше сайтів буде підключено тим більше буде прибуток, у одного мого знайомого підключено 200 сайтів, природно зроблених під sape.

Ціна посилання сильно залежить від ТІЦ і PR, Тіц один на весь сайт, а PR встановлюється на кожну сторінку свій, так що б середня ціна за посилання по сайту була більше потрібно, що б більше був ТІЦ, на нього необхідно орієнтуватися. (на мою думку, оптимальний ТІЦ для заробітку дорівнює 30-50).

На сапі продаються посилання на головній сторінці, другого і третього рівня вложенности. другий рівень-це сторінка знаходиться в 1 клік від головної, третій у 2-х кліки. Чим вище рівень (ближче до головної) тим вище ціна посилання. Так що робіть більше сторінок 2-го і 3 рівня.

Якщо у Вас на сторінці купа зовнішніх посилань, але передається вага сторінки через посилання стає менше і посилання стає менш привабливим. Закривайте усі зовнішні посилання в НОФОЛОВ (rel=”nofollow”).

Чим більше посилань зі сторінки Ви буде продавати, тим більше буде прибуток з кожної сторінки, але не більше 3 не рекомендується продавати в будь-яких випадках, посилання розміщуйте у різних місцях сторінки, не створюйте блоки посилань!

Рекомендації по роботі з Sape

  1. Не продавайте одразу багато посилань (Приклад: 10 посилань за місяць — приблизно по 2-3 посилання на тиждень )
  2. Фільтруйте сумнівні сайти (ТИЦ=0, pr=0) у ручному режимі.
  3. Розміщуйте продажні посилання у різних місцях сторінки


Якщо у вас залишилися питання, не соромтесь, задавайте у коментарях!

Якщо у вас дійсно якісний сайт, то 7 раз подумайте перед встановленням коду Sape чи будьякої іншої біржі посилань (різниці нема!), адже у 90% випадків ваш сайт втратить pr.

Поділитися з колегами або учнями?

Рекомендуємо переглянути

Коментарі

  • Facebook
  • Вконтакті