Який грим необхідно мати в школі?

Який грим необхідно мати в школі?Передусім потрібно придбати стандартну коробку з театраль­ним гримом. Вона містить три основних загальних тони для тла обличчя (ясно-рожевий № 1, дещо темніший № 2 і колір засма­ги № 3) та інші кольори. Чорний колір у чистому вигляді вжи­вають лише інколи; його слід уникати, так само, як у живописі уникають чистого чорного кольору.

Білий колір використовують для висвітлювання зморшок, підфарбовування волосся, а також для гримування зовнішніх куточків очей (щоб вони здавали­ся більшими), носа (щоб «випрямити» його).

Світло-червоним гримом підводять нижні повіки, коли потрібно показати старі й збуджені очі; з додаванням темно-червоного — фарбують губи. Також він потрібен для фарбування носа, зображення сильного рум’янцю у вигляді плям. Темно-червоний (малиновий), коричне­вий і сірувато-синій — це тіньові тони, що використовують також для зображення западин і зморшок.

Крім гриму необхідно мати безбарвну пудру, косметичні олів­ці, губну помаду, порошкоподібні рум’яна й тіні для повік (два тони синіх — ясно-синій і темно-синій — для підведення очей), а також тазик із водою, чисті рушники, 1—2 тонких пензлі, великий пензлик, пуховку, кілька губок, стрічку, блиск, пудру із блискітками, вазелін, вату або ватні палички, серветки, туа­летне мило, засіб для дезінфекції.

Фарби й усе приладдя потрібно зберігати у належних умовах, не допускаючи потрапляння на них пилу та ін.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий