Як за допомогою гриму створити обличчя літнього чоловіка?

Як за допомогою гриму створити обличчя літнього чоловіка?

Як за допомогою гриму створити обличчя літнього чоловіка?Передусім варто пам’ятати, що не можна перевантажувати обличчя великою кількістю наклейок, наліпок, укривати його безліччю великих і малих зморшок.

Для загального тону краще змішати кілька тонів — № 2 + + № 3, а також білу фарбу та вохру. Для затемнення слід вико­ристовувати ясно-коричневу фарбу + бакан, а для рум’янцю — бакан + жовту. Рум’янець наносити уривчастими мазками, під­креслюючи кровоносні судини. Очноямкову западину потрібно затемнювати нерівномірно, внутрішній кут ока тонувати силь­ніше, ніж зовнішній.

У деяких старих чоловіків шкіра підбровного простору ніби­то напливає на верхню повіку, а нижня повіка опускається. Ці зміни можна передати за допомогою гримувальних фарб, але слід пам’ятати, що ефект залежить від чистоти й співвідношення фарб (темних і світлих). Затемнюють підвилицеву западину, простір над верхньою губою.

Примітка. Пам’ятайте про закони живопису: усе, що висвітлю­ють,— нібито наближається, виступає; те, що затемнюють,— нібито заглиблюється, віддаляється.

У гримі важливу роль відіграють зморшки: лобові горизон­тальні, міжбрівні, носогубні складки. Необхідно підкреслити їх і позначити контуром мішки під очима.

Для зморшок використовують коричневу фарбу + бакан. Зморшки промальовують, надаючи за допомогою фарб рельєф­ності. Лінії фарби не повинні бути такими самими завтовшки, краще їх переривати. Указівним пальцем розтушовують лінію, поруч ставлять відблиск світлішою фарбою (загальний тон № 2 або № 3 + біла фарба).

Можна підкреслити так звані «собачі» складки. Губи фарбують світлим тоном, а контур — коричневою фарбою + баКан і біла. Пудру використовують світлу.

Бороди, вуса, бакенбарди, перуки готують заздалегідь. На по­чатку гримування їх приміряють (місця, які будуть закриті, не покривають вазеліном і загальним тоном). Наклеювати слід після запудрювання, щоб не зім’яти зачіску, не порушити форми чи не забруднитися.

Спочатку наклеюють бороду, потім вуса. Після завершення вистави спочатку знімають вуса, потім бороду й перуку.

Поділитися з колегами або учнями?

Рекомендуємо переглянути

Коментарі

  • Facebook
  • Вконтакті