Різне

Що ти думаєш про машинопис англійською?

Потрібний? Однозначно! Безліч батьків скаржуться на труднощі з англійською мовою. Тому наступному учневі, який успішно пройшов основний курс машинопису українською мовою, я почала готувати уроки англійської (більше…)

Чим зайняти дитину?

Питання більш ніж актуальне! Організувати розумне дозвілля – сама складна справа. Ми легко справляємося з обов’язками кулінара; не надає великих турбот вдягнення дитини, навіть за самими останніми піками (більше…)

Дитина за комп’ютером?

Так! Наші діти все частіше проводять вільний (і не вільний) час за комп’ютером… На жаль, інформацію, яку вони почерпують зі Всесвітньої мережі, віртуальні ігри, за якими минають години, дні, (більше…)

Мама – логопед

Дозволю собі сміливість порекомендувати відеокурс досвідченого логопеда з багаторічним стажем – Наталії Казачук – дітям, що погано вимовляють окремі звуки або взагалі мовчать. Хоча курс російською (більше…)

Корисні навички

Навчання дитини машинопису або основам комп’ютера не може відбуватися відокремлено від інших предметів. Особливо, якщо йдеться про дитину віком до 14 років – коли вона ще слухає, чує (це не одне (більше…)

Організувати розумне дозвілля – сама складна справа. Ми легко справляємося з обов’язками

Поделиться с друзьями: