Послідовність гримування

 ПОСЛІДОВНІСТЬ ГРИМУВАННЯ:

  • підготовка робочого місця;
  • протирання обличчя;
  • накладення загального тону й рум’ян;
  • підведення частин обличчя (брів, очей, губ, носа й ін.).

Наліпки з вати, поролону та ін., а також пластичні деталі наклеюють на сухо витерту шкіру на початку гримування. Щоб наліпка краще трималася, шкіру обличчя припудрюють або зма­щують гримувальним клеєм.

Накладні вуса, бороду, бакенбарди, брови наклеюють після завершення гримування, щоб не забруднити волосся гримом, пудрою й не зіпсувати форми.

Після того як гримування завершено, надягають перуку (щоб під час гримування не пом’яти зачіски).

Чоловічі перуки із чолом надягають до гримування, щоб на­клеїти шифонову стрічку й замаскувати рубець переходів від штучного чола до природного. Так само надягають напівперуки й накладки.

Зачіски із природного волосся виконують у два етапи: на по­чатку гримування волосся завивають й заколюють шпильками, а після гримування укладають у зачіску.

Якщо зачіска вимагає густого волосся, то використовують накладні елементи: шиньйони, коси, локони.

Примітка. Театральний костюм надягають після того, як завер­шено гримування, причому робити це варто через ноги. Якщо костюм можна надягати лише через голову, то обличчя на цей момент покри­вають шматком тонкого капрону або газу. Після завершення виступу спочатку знімають костюм, перуку й лише потім знімають грим, вико­ристовуючи крем.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий