Портфоліо

Портфоліо, що це та яка його мета?

Портфоліо — це своєрідне «досьє досягнень» людини (зазви­чай — представника творчої професії). Це — самопрезентація. Портфоліо можуть бути службовими, професійними, діловими й пропонуватися як у текстовому, так і в електронному вигляді. Портфоліо мають дизайнери, копірайтери, журналісти, оператори, рекламісти широкого профілю…  Ну й фотомоделі, звісно :). Усі ці фахівці подають портфоліо потенційному роботодавцеві.

Портфоліо

Мета портфоліо — продемонструвати, на що здатний професіонал на практиці. Віднедавна портфоліо почали збирати також вчителі і школярі (у спеціальну теку вкладають грамоти, дипломи тощо).

Якими є переваги роботи з портфоліо?

  • У роботі з портфоліо важливим є не тільки результат, але й процес  створення вчителем або школярем (незалежно від віку) свого стилю роботи.
  • Портфоліо дозволяє зберегти в ньому індивідуальність; титульному аркушу приділяють особливу увагу.
  • Створення назв файлів-компонентів і робота з ними — це творчий процес, зорієнтований на самостійність вибору, уяву, відкриття, пошук.
  • Процес створення портфоліо, робота з ним, обмін досвідом дають ав­торам можливість оцінити самостійну пізнавальну діяльність та вдосконалити її.

Ну, що ви вже готові створити власне портфоліо вчителя чи допомогти своїм вихованцям зробити портфоліо учня? Ящо так, то вперед!

Теги:

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий