Перші батьківські збори

Пам’ятка класному керівникові  до проведення перших батьківських зборів

Шановний класний керівник, нагадуємо Вам, що у вересні мають відбутися перші в цьому навчальному році батьківські збори.

 1. Не  забудьте  сповістити  батьків  про  батьківські  збори  заздалегідь, зробивши  запис  у  щоденниках  учнів  або  виготовити  запрошення.Перевірте,  чи  є  підпис  батьків.  Попросіть  учнів,  щоб  батьки,  якщо вони не можуть бути присутніми на зборах, заздалегідь передали записку. Явка батьків на збори — знак поваги до школи й учителя.
 2. Якщо Ви тільки-но взяли клас, почніть збори зі знайомства з батьками, розкажіть трохи про себе.
 3. Розкажіть батькам про ті завдання, які Ви ставите перед собою й перед класним колективом на поточний навчальний рік, про завдання й цілі школи.
 4. Порадьтеся з батьками, які вони хотіли б порушити питання на батьківських зборах, які завдання хотіли б вирішити додатково.
 5. Далі  ознайомте  батьків  з  основними  справами  на  рік,  у  тому  числі й  традиційними,  з  конкретним  планом  роботи  на  першу  чверть. Домовтеся про допомогу.
 6. Повідомте батькам режим роботи школи, день класної години.
 7. Розкажіть  батькам  про  те,  які  гуртки,  факультативи,  секції  будуть працювати в школі для дітей цього віку, про те, що відвідування ними одного факультативу є обов’язковим, про іноземні мови, про необхідність займатися з усіх предметів.
 8. Обов’язково  обговоріть  на  батьківських  зборах  такі  організаційні питання:
  1. про сніданки; •  про можливості надання матеріальної допомоги;
  2. про форму одягу;
  3. про змінне взуття;
  4. про ведення щоденників;
  5. про майбутні поїздки та екскурсії.
  6. Не забудьте обрати батьківський комітет у складі трьох – п’яти осіб.
  7. Оголосіть заздалегідь про наступні батьківські збори та «дні відкритих дверей» для батьків, надавши графік їх проведення за місяцями.

Обов’язково  після  зборів  зустріньтеся  з  батьками,  що  не  з’явилися на  збори.  Не  залишайте  будь-яке  невідвідування  батьківських  зборів без уваги, тому що це є проявом неповаги батьків до вчителя й школи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий