Навчання в Польщі для українців з проектом Моя Едукація

Навчання в Польщі для українців з проектом Моя Едукація

Навчання в Польщі для українців є чудовою можливістю проявити себе, здобути чудову освіту та заздалегідь подумати про майбутнє. Незважаючи на всі перспективи, абітурієнти та їх батьки часто наштовхуються на низку проблем,

Навчання в Польщі для українців
Навчання в Польщі для українців

зокрема щодо пошуку найкращого університету в Польщі, який забезпечить якісну освіту майбутньому спеціалісту. Виникають труднощі з контактуванням з представниками такого ВНЗ, пошуком вимог для вступу до нього. Після процедури вступу також виникає безліч питань, пов’язаних із поселенням, мовними питаннями, адаптацією студента до нових умов.

Вирішити всю низку питань, які виникають у абітурієнтів при пошуку необхідного університету в Польщі, можна завдяки отриманню кваліфікованої інформаційної підтримки. Сьогодні функціонує чудовий міжнародний проект під назвою «MOJA EDUKACJA», заснований польською компанією, який надає абітурієнту та його батькам інформаційний супровід впродовж всього процесу вибору вищого навчального закладу Польщі та вступу до нього. Учасники проекту співпрацюють з усіма університетами Польщі (як приватними, так і державними), вони надають повну інформацію щодо конкретних спеціальностей, представлених у необхідному вам навчальному закладі. Можна не хвилюватися стосовно пакету документів, який необхідно буде подати для навчання в Польщі, оскільки спеціалісти проекту будуть повністю контролювати збір документів, допомагати з їх оформленням, повідомляти про додаткові можливості при вступі (наприклад, проходження безкоштовних курсів польської мови).

Розглянемо найбільш престижні університети, де можливе навчання в Польщі для українців безкоштовно. Одним із таких ВУЗів Польщі є Ягеллонський університет, який розташований у Кракові. Він вважається одним із найдавніших вишів всієї Європи, а студенти мають можливість обрати навчання на одному із 15-ти факультетів, залежно від своїх побажань та здібностей.

Проект mojaedukacja.com співпрацює ще з одним престижним ВНЗ Польщі, а саме Університетом імені Марії Кюрі-Склодовської. Розташований цей державний університет у Любліні, а навчання у ньому проводиться на 11-ти факультетах, серед яких можна обрати бажаний.

Можна також обрати навчання у Люблінській Політехніці або Варшавському університеті, а також у безлічі інших вищих навчальних закладах Польщі, які можуть бути державними або приватними. Загалом у Польщі навчання дуже тісно пов’язується з практичними заняттями, чого, на жаль, не завжди достатньо у вітчизняних ВНЗ. Багато часу відводиться саме практичній підготовці студентів, отже, влаштовуючись в майбутньому на роботу, випускники матимуть за плечима не лише теоретичні знання, а зможуть проявити свої практичні навики.

Отже, обираючи для навчання Польщу, майбутні абітурієнти та їх батьки дбають в першу чергу про майбутнє, враховуючи перспективи працевлаштування та налагодження всього майбутнього життя. Зробити вступ до польського ВНЗ простим та зрозумілим допоможе міжнародний проект «Моя Едукація», направлений на допомогу сучасній молоді у пошуку найкращого університету Польщі – місця для реалізації власних бажань та здібностей.

Поділитися з колегами або учнями?

Рекомендуємо переглянути

Коментарі

  • Facebook
  • Вконтакті