Накладення румян

Накладення румянПісля накладення загального тону необхідно накласти рум’яна. Кольори рум’ян добирають залежно від тону обличчя, кольору очей і волосся. Якщо обличчя смагляве, то до рум’ян слід до­дати більше темної фарби. Якщо тон обличчя світлий (світлі очі й волосся) — рум’яна мають бути ясно-рожевими. Рум’яна розподіляють на обличчі за певною схемою. Інтенсивніше їх на­кладають на частини вилицевої кістки, що виступають. Від вилиці рум’яна поступово зводять нанівець, легко й плавно до скроневої, очноямкової западини й вуха. У внутрішнього кута очноямкової западини рум’яна переходять на стінки й крила носа. Потім їх накладають на скроні та надбрівні дуги, підрум’янюють підборіддя й мочку вуха. Рум’яна з підборіддя м’яко розтушовують, зводячи нанівець, з’єднуючи із рум’янами щік уздовж нижньої щелепи.

Для гриму молодого обличчя рум’яна накладають із м’якими переходами від яскравіших кольорів до світлих, поступово розту­шовуючи із загальним тоном. Якщо обличчя після запудрювання гриму виглядає блідим, то його можна підрум’янити за допомогою сухих рум’ян.

Під час гримування старечого обличчя за допомогою великої губки концентрують потрібну колірну гаму по вилиці, створюючи нібито склеротичний рум’янець.

У гримі хворобливого обличчя рум’янець наносять плямами, зосереджуючи фарбу на вилиці. Віддавна такий рум’янець робили на іграшках — мотрійках, петрушках.

За допомогою рум’ян можна коригувати форму обличчя, щоб воно здавалося чи то широким, чи то вузьким. Для того щоб ілю­зорно розширити обличчя, рум’яна наносять ближче до вуха, на два пальці від носа по вилиці, розтушовуючи до щелепи. Щоб «звузити» обличчя, рум’яна накладають ближче до носа по ви­лиці, відступаючи від вуха.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий