Наказ Про організацію пошуково-дослідної роботи

Скачати План заходів щодо організації діяльності наукового товариства гімназистів на _____н. р

Наказ

від «__ »__________ 20__ р.                                                               № _

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ПОШУКОВО-ДОСЛІДНОЇ РОБОТИ З УЧНЯМИ

Керуючись Законом України «Про загальну середню освіту», Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, Інструкцією про організацію діяльності гімназії, затвердженою наказом Міністерства освіти України від 20.07.1995 № 217, на виконання Національної доктрини розвитку освіти України у XXI столітті, Комплексної програми розвитку освіти Солом’янського району м. Києва «Освіта для майбутнього», згідно з перспективним планом роботи гімназії, планом роботи на 2011/12 н. р., відповідно до Комплексної програми пошуку, навчання та виховання обдарованих дітей і молоді «Творча обдарованість», реалізуючи науково-методичну проблему «Проектування й діагностика якості освіти в гімназії як ресурс її інноваційного розвитку та зміцнення конкурентоздатності», із метою всебічного сприяння розвитку та формуванню творчої особистості вчителів та учнів гімназії, безперервного розвитку й збереження інтелектуального потенціалу учнів, виявлення здібних учнів, їх підтримки та залучення до наукової роботи, а також стимулювання самостійної роботи школярів щодо вивчення окремих предметів відповідно до визначених шляхів розв’язання методичної проблеми гімназії,

НАКАЗУЮ:

1. Створити науково-координаційну раду МАН гімназії на 2011/12 н. р. Затвердити склад науково-координаційної ради МАН у гімназії: голова науково-координаційної ради:

_________________ , директор гімназії; заступник голови науково-координаційної ради: _________________ , заступник директора з науково-методичноїроботи; члени науково-координаційної ради: _______________ , учитель економіки; _______________ , учитель української мови та літератури; ________________ , методист з іноземних мов; ________________ , учитель хімії; ________________ , учитель математики; ________________ , завідувач кафедри суспільно-гуманітарнихдисциплін; ________________ , учитель історії; ________________ , завідувач кафедри природничо-математичнихдисциплін; ________________ , психолог.

  1. Заступнику директора з науково-методичної роботи__________ :

2.1.    Скласти список учнів із зазначенням тем, над якими вони працюють, і подати їх на затвердження до науково-координаційної ради до 12.09.20               .

2.2.   Призначити консультантів педагогічних керівників для учнів, які виконують пошуково-дослідні роботи до 25.09.20 .

2.3.      Організувати й провести в гімназії науково-практичну конференцію для учнів 8—11-х класів 13 грудня 20___ р., для учнів5—7-х класів 14 квітня 20__ р.

2.4.     Забезпечити участь учнів гімназії в II (районному) і III (міському) турах Всеукраїнського конкурсу-захисту кращих науково- дослідних робіт членів Малої академії наук.

  1. Координаторам МАН:

3.1.      Визначити учнів-переможців гімназійної конференції та педагогічних керівників для участі в II (районному) і III (міському) турах Всеукраїнського конкурсу-захисту кращих науково-дослідних робіт членів МАН до 12.12.20        .

3.2.     Подати пропозиції щодо нагородження учнів дипломами «Золотий Ерудит» та «Срібний Ерудит» до 12.12.20_ (8—11-й класи) і до 20.04.20_ (5—7-й класи).

  1. Контроль виконання цього наказу покласти на заступника директора з науково-методичної роботи                .

Директор__________________

Із наказом ознайомлені: __________________

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий