Методичні рекомендації

Методичні рекомендації — це один з видів методичних продуктів.
Методичні рекомендації
Скачати  «Методичні рекомендації щодо вивчення у загальноосвітніх навчальних закладах предметів інваріантної складової навчального плану у 2012/2013 навчальному році», розроблені Міністерством освіти і науки молоді та спорту України.

Приклади методичних рекомендацій

  • методична розробка
  • методичний посібник (методичка)
  • дидактичні матеріали.

Методичні рекомендації — набір рекомендацій, що визначають порядок, логіку і акценти вивчення будь-якої теми, проведення заняття, заходів в тому числі й позакласних.

Правила розробки методичних рекомендацій

  1. Пам’ятайте, що завданням методичних рекомендацій є рекомендація найбільш ефективних, раціональних, прикладів дій стосовно певного виду діяльності.
  2. Методичні рекомендації мають адресуватись конкретно. Обов’язково потрібно указувати для кого вони розроблені. Приклад. Методичні рекомендації для методистів, педагогів,  педагогів-організаторів, класних керівників, батьків, учнів…).
  3. Термінологія, стиль написання та обсяг  методичних рекомендацій повинні бути орієнтовані на відповідну категорію користувачів.

Як приклад для аналізу та ознайомлення, перед складання власних методичних рекомендацій, ми пропонуємо вам переглянути методичні рекомендації, які були розроблені МОН України  для загальноосвітніх навчальних закладів.

Теги: .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий