Український машинопис

Український машинопис

Привіт, мій Друже! Розпочинаємо навчання машинопису українською мовою. Уроки складаються з окремих вправ на освоєння середнього, верхнього і нижнього рядів клавіатури, і далі – вправ, що включатимуть (більше…)

Урок 11

Перейти на сторінку Мій Машинопис Урок 1 Урок 2 Урок 3 Урок 4 Урок 5 Урок 6 Урок 7 Урок 8 Урок 9 Урок 10 Вітаю тебе, мій Друже! Загальними вправами я займу тебе ще два уроки – 11 и 12. Далі будуть (більше…)

Урок 12

Перейти на сторінку Мій Машинопис Урок 1 Урок 2 Урок 3 Урок 4 Урок 5 Урок 6 Урок 7 Урок 8 Урок 9 Урок 10 Урок 11 Любий Друже! Сьогодні ми завершуємо основний курс навчання професійному машинопису. Як (більше…)

Урок 6

Перейти на сторінку Мій Машинопис Урок 1 Урок 2 Урок 3 Урок 4 Урок 5 Привіт, Друже! Відчуваю, що ти не міг дочекатися сьогоднішнього уроку. Адже ми з тобою вже так серйозно просунули наш машинопис! (більше…)

Урок 7

Перейти на сторінку Мій Машинопис Урок 1 Урок 2 Урок 3 Урок 4 Урок 5 Урок 6 Привіт, любий Друже! Сподіваюся, вихідний був не більше двох днів, і ти не забув, що ми вивчаємо верхній ряд клавіатури, (більше…)

Урок 8

Перейти на сторінку Мій Машинопис Урок 1 Урок 2 Урок 3 Урок 4 Урок 5 Урок 6 Урок 7 Мої щирі вітання! Вправи на середньому й верхньому рядках клавіатури займуть у тебе ще пару занять. А вже після них, (більше…)

Урок 9

Перейти на сторінку Мій Машинопис Урок 1 Урок 2 Урок 3 Урок 4 Урок 5 Урок 6 Урок 7 Урок 8 Привіт, мій Друже! Як настрій? Ти вже готовий до занять улюбленим машинописом?! Не сумніваюсь, що твоє нове (більше…)

Урок 10

Перейти на сторінку Мій Машинопис Урок 1 Урок 2 Урок 3 Урок 4 Урок 5 Урок 6 Урок 7 Урок 8 Урок 9 Доброго дня, любий Друже! Нарешті ми переходимо до нижнього ряду клавіатури, і зараз ти скажеш, що до (більше…)

Урок 4

Перейти: Мій Машинопис Урок 1 Урок 2 Урок 3 Мої вітання, любий Друже! Сподіваюсь, робочий ритм досягнуто, наші розмови з кожним разом стають все коротшими, одразу – до справи! Як ти памятаєш, (більше…)

Урок 5

Перейти на сторінку: Мій Машинопис Урок 1 Урок 2 Урок 3 Урок 4 Привіт, Друже! Сьогодні ми закріпимо роботу з середнім рядом клавіатури й перейдемо до верхнього. І ти зрозумієш, що до цього часу були (більше…)

Урок 1

Перейти на сторінку Мій Машинопис Привіт, шановний Друже! Твоє бажання опанувати професійний машинопис – або як його ще називають – “сліпе” письмо – дужчає з кожним часом, (більше…)

Урок 2

Перейти: Мій Машинопис Урок 1 Привіт, мій Друже! Щиро радію твоєму поверненню і, повір, буду радіти завжди! Адже стараюся я саме для тебе. Перш ніж приступити до четвертої вправи, зауважу: кожний урок (більше…)

Урок 3

Перейти: Мій Машинопис Урок 1 Урок 2 Вітаю тебе, Друже! Попередніми вправами ми добре відпрацювали основную позицию рук – вдосталь замучили фіва та олдж у самих різних варіаціях. Давай розширимо (більше…)

Навчитися машинопису не складно. Пиши собі, та й пиши, працюй та й працюй…

Поделиться с друзьями: