Малювання малюкам

Про малювання

Чи вміє ваша дитина малювати? А ви? Я теж не вмію. Але усі малюнки, розміщені нижче, вийшли в мене й у моїх учнів чудовими! Ви та ваша дитина теж здатні таке намалювати. Стикнувшись з питанням, чим (більше…)

Пінгвін

Імператорський пінгвін велика і гарна птаха, що живе у Антарктиді. Вона має незвичайне поєднання яскраво жовтого і чорного пір’я, що робить її вигляд поважним і привабливим. Малювати пінгвіна доволі нескладно (більше…)

Ведмежатко

Ти вже впевнився, що кульку треба навчитися малювати якісно – без неї не обходиться ні один малюнок… Ось і майбутнє ведмежатко починається з неї… Поглянь, на цьому (більше…)

Мавпа

Кружечки – великі й малі – ти вже вмієш малювати. Майбутньої мавпочці намалюємо відразу аж три, два нижніх з’єднаємо легенькою лінією… Видовжимо мордочку та намалюємо (більше…)

Мухомор

З цим завданням впораються навіть наймолодші діти… Мухомора знають всі! Як і в людей, у грибів теж є дітки: намалюй ще одну шляпку та зроби товщою ніжку старшого гриба… І (більше…)

Кішка

Кіт

Намалюємо тваринку, яка є майже у кожному будинку. Починається вона з двох «картоплинок», хоча нижня схожа більше на сардельку))) Не забудь між ними лишити місце для шиї… Поглянь, (більше…)

Коник

Кінь

Знову кулька й знову мотузок! Та тепер він в’ється праворуч, передаючи обриси майбутньої спини нашого коника… Уважно змалюй зміни, що сталися – дві кульки тулуба та (більше…)

Заєць

Зайчик

Нашому майбутньому зайчикові спочатку знадобляться кульки. Одна – кругла, друга – трохи видовжена, але унизу ширша, ніж угорі, бо саме на це місце зайчик присяде, коли стомиться. Відразу (більше…)

Жирафа

Жирафа

Знову починаємо з кульок. Цього разу одна дійсно кругленька і невеличка, друга – більша і нагадує скоріш картоплину. З’єднуємо їх ниточкою. Ти здогадуєшся – це голова, тулуб та шия (більше…)

Білочка

Білка

…така собі повітряна кулька, з ниточкою, відведеною праворуч. Це – майбутня голівка білочки та лінія спинки. Позначимо на голівці середину мордочки (не плутати з серединою (більше…)

Стикнувшись з питанням, чим розважити маленького учня, який швидко стомлюєтся від одноманіття машинопису, знайшла чудові технології навчання малюванню

Поделиться с друзьями: