Книжковий "Клуб Сімейного Дозвілля" знову приємно дивує!

Книжковий “Клуб Сімейного Дозвілля” знову приємно дивує!

Моя бабуся тривалий час поштою замовляє книжки у книжковому “Клубі Сімейного Дозвілля“. А мені, чесно кажучи,  раніше “політика” данної компанії вважалася занадто нав’язливою (це я про листи з каталогами продукції). Але вчора я завітав до сайту “Клуб Сімейного Дозвілля” і дійсно був приємно здивований!

На даний момент, Клуб Сімейного Дозвілля проводить акцію. За умовами якої, ви купуєте 2 книжки за ціною -50% та ще й з безкоштовною доставкою, якщо ви замовили на суму від 250 грн.! Звертаю вашу увагу, що це не той випадок, коли на книжку  з ціною 350 грн. ставлять ціну 700 грн., потім зачеркують її і знизу пишуть реальну ціну 350 грн., і при цьому всім розказують, які вони щедрі і як низько опустили ціну.

У Клубі Сімейного Дозвілля все по-чесному! Наприклад, я замовив Українська без помилок. Говоримо і пишемо правильно. за ціною 34.50 грн. (книжка на 500 сторінок, а не брошурка) і Таблиця множення у віршах і малюнках + плакат-тренажер за ціною 32.20 грн. Доставка на будь-яке відділення «Нової Пошти» коштує 24.90 грн.

Клуб сімейного дозвілля приємно дивує

Всього:  34.50 грн. + 32.20 грн.+ 24.90 грн. = 91,60 грн. = 3,36$ 

Раніше, при курсі 8,20 грн. за 1 долар, дві книжки з доставкою мені б коштували 27, 55 грн.. Не можу в це повірити;)

По-моєму шикарно! А ви, як вважаєте? Прошу відгукнутися у коментарях.

Поділитися з колегами або учнями?

Рекомендуємо переглянути

Коментарі

  • Facebook
  • Вконтакті