IT-Академія "Ignite" - відкриваємо нові таланти

IT-Академія “Ignite” – відкриваємо нові таланти

Сьогоднішній світ характеризується стрімким розвитком ІТ сфери і кожного року стабільно додає значну кількість нових робочих місць в Україні. Професія «айтішника» стає дедалі популярнішою. Однак, постає питання: “Як здобути необхідні знання і отримати затребувану і конкуренту заробітну плату?”.

 Доволі часто, провідні IT-компанії роблять ставку на виховання власних кадрів, відкриваючи спеціалізовані курси підготовки молодих спеціалістів. Керуючись цією всесвітньовідомою практикою і була заснована IT-Академія “Ignite”. Ця можливість з’явилась завдяки співпраці засновника і CEO  компанії Ignite Outsourcing Авірама Айзенберга та Житомирського державного технологічного університету.

 Навчання першої групи відбувалось на у стінах офісу Ignite Outsourcing в Житомирі. Першопрохідцями навчального курсу в основному були співробітники компанії, які бажали підвищити свою кваліфікацію.

 Навчальна програма IT-Академії “Ignite” складалася із 114 годин і включала в себе вивчення JavaScript, jQuery, PHP, HTML, CSS, AJAX, JSON та MySQL. Під час навчального процесу досвідчені програмісти компанії ділилися багаторічним досвідом та допомагали молоді якнайшвидше опанувати матеріал.

 До викладання курсу був обраний кандидат технічних наук, доцент, завідувача кафедри інформатики та комп’ютерного моделювання ЖДТУ Морозов Андрій Васильович. Завдяки співпраці з Університетом, IT-Академія “Ignite” отримала офіційний статус “курси підвищення кваліфікації”. Це дало можливість слухачам отримати сертифікати державного зразка. Детальний звіт про випуск академії можна почитати на сайті компанії.

 Наразі ІТ-Академія “Ignite” проводить новий набір слухачів, і курси почнуться одразу після набору групи. Тож, якщо Ви прагнете підвищити свій кваліфікаційний рівень, здобути актуальні та практичні знання, а також прийняти участь у цікавих міжнародних проектах – надсилайте заявку на поштову скриньку academy@igniteoutsourcing.com. В першу чергу Академія очікує на талановитих учнів технічних закладів Житомирщини.

 Довідка про Ignite Outsourcing: міжнародна компанія з офшорної розробки технологічних рішень була створена у 2009 році Авірамом Айзенбергом в Ізраїлі. За весь час існування вона розрослась до міжнародного рівня і тепер має офіси в провідних країнах Європейского Союзу – Німеччині та Австрії.  В Україні компанія представлена в трьох містах – Житомир, Київ та Харків. Ignite Outsourcing плідно займається залученням перспективних кадрів до міжнародних проектів в тому числі і в Україні.

Поділитися з колегами або учнями?

Рекомендуємо переглянути

Коментарі

  • Facebook
  • Вконтакті