Гнучкість хребта

Наступні вправи сприяють підвищенню гнучкості хребта, підняттю загального тонусу та нормалізації діяльності організму. Их можна виконувати без будь-яких пристосувать, використовуючи лише свій стілець.

1. Сядьте на кінчик стільця, руками обіпріться на сидіння, а потім випрямте їх. Ноги витягніть уперед, поставивши їх на ширину плечей. Не згинаючи ніг, на вдихі відірвіть тіло від стільця. Прогніться. Видихніть, повертаючись до початкової позиції.

2. Відступіть від стільця на один крок, поверніться до нього обличчям. Упріться руками в сидіння, ноги поставте роздільно якомога ширше. Встаньте на коліна.

3. Станьте за спинку стільця. Візьміться за неї руками. Поставте праву ногу перед лівою. Підскочивши, змініть ноги місцями. Дихання довільне.

4. Стоячи за спинкою стільця, покладіть на неї руки. Відступіть від спинки півкроку. По черзі згинайте ноги, намагаючись дістати коліном до верхнього краю спинки.

5 Станьте боком до стільця, поставте носок витягнутої ноги на сидіння, руки покладіть на пояс. Присідайте на нозі, що стоїть на підлозі.

6. Ляжте на підлогу, на спину. Руками візьміться за задні ніжки стільця й, повільно згинаючись, дістаньте руками спинку стільця. Вдихніть. Потім плавно й повільно згинаючьсь, поверніться до початкової позиції.

7. Сядьте боком до спинки стільця. Візьміться за нею рукою. Підіймаючи руку догори, прогніться назад декілька разів, намагаючись пальцями руки торкнутися підлоги.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий