Білочка

1a
  …така собі повітряна кулька, з ниточкою, відведеною праворуч. Це – майбутня голівка білочки та лінія спинки.
2a
  Позначимо на голівці середину мордочки (не плутати з серединою кульки). Вздовж лінії спинки намалюємо ще дві кульки – більшу й меншу, що разом схожі на сніговика, який після новорічної ночі ледь тримається на ногах)))
3a
  1. Очі, як блюдця, – іноді кажуть. Хоча, мені не зустрічалися овальні блюдця, які слід додати нашій білочці. Одне око притисни до лівої лінії голівки, друге – посередині між правою стороною голови та розділовою лінією.
  Наведи дужче лінію спинки, сміливо додай частину лапки – стегно…
4a Вушка, носик, хвостик, лапка! Ось скільки деталей додається на цьому етапі нашої творчості!
Вушка розташовуємо на маківці. Те, що ближче до нас, має бути більшим. В кружельцях очей малюємо зрачки, а носик поки що виглядає знову ж таки, кулькою, трохи овальною.

З хвостиком прийдеться повозитися. Спробуй намалювати його осторонь. За розміром він має майже такий розмір, як і уся білочка.

Ну, а домальована лапка вже дозволяє нашій красуні спертися, а не висіти в повітрі.

5a
  Наша білочка має бровенятка, наразі в неї з’являться вуса. Продовжуємо оформлювати носик, утворюється враження, що вона посміхається. Уважно малюємо верхню лапку. Саме передніми лапками вона підбирає горішки та несе до дупла.
6a
  Придивись уважно, які зміни сталися на цьому малюнку? Вуса й хвіст обведені гострими зубцями, додані штрихи до носика, з’явилася нижня губка, додані складки до очей примушують її посміхатися. Вона – радіє!
71
  Додай кольору – олівцями або фломастерами (краще першим), домалюй гілочку – і тато з мамою тобою будуть пишатися! Ти – справжній художник!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий